Standen


Meisjes Top A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Dinto 8 14 2 387 272
2 Sudosa-Desto 8 12 4 378 320
3 Sv Dynamo 8 12 4 373 315
4 GSVV Donitas 8 9 7 384 332
5 Impala 8 8 8 309 358
6 Hake Tjoba 8 7 9 334 371
7 VC Zwolle 8 5 11 350 358
8 Flash 8 4 12 306 368
9 De Meeuwen 8 1 15 269 396

Jongens Top A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 6 10 2 294 244
2 Par-Ky 6 10 2 290 240
3 Sv Dynamo 6 8 4 282 244
4 Taurus 6 8 4 287 266
5 DIO/Bedum 6 3 9 245 289
6 Grøndal EV 6 3 9 242 295
7 GSVV Donitas 6 0 12 241 303

Meisjes A A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sv Dynamo 4 6 2 194 162
2 Sudosa-Desto 4 6 2 192 163
3 Olhaco 4 5 3 189 157
4 Dinto 4 2 6 174 187
5 VC Zwolle 4 1 7 117 197

Meisjes A B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Sneek 4 7 1 192 138
2 Emmen´95 4 6 2 184 147
3 Lycurgus 4 5 3 186 156
4 Impala 4 1 7 150 188
5 DOVO/Hujades 4 1 7 115 198

Jongens A A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Zwolle 7 11 3 333 289
2 Sv Dynamo 7 11 3 332 288
3 Taurus 7 10 4 341 282
4 Sudosa-Desto 7 9 5 327 315
5 Lycurgus 7 6 8 323 322
6 VC Sneek 7 4 10 298 336
7 VK Vestsjælland 7 3 11 301 340
8 Impala 7 2 12 264 347

Meisjes B A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Sneek 4 7 1 194 151
2 Lycurgus 4 6 2 196 164
3 Emmen´95 4 4 4 165 168
4 De Meeuwen 4 3 5 163 181
5 Sudosa-Desto 4 0 8 147 201

Meisjes B B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Dinto 4 7 1 198 123
2 Sv Dynamo 4 6 2 187 134
3 Olhaco 4 4 4 161 166
4 Hake Tjoba 4 3 5 148 171
5 DOVO/Hujades 4 0 8 100 200

Jongens B A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Taurus 8 12 4 387 313
2 Olhaco 8 9 7 377 357
3 Grøndal EV 8 8 8 345 357
4 Par-Ky 8 7 9 348 363
5 Rabobank Orion Volleybal 8 4 12 316 383

Meisjes A C

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Sneek 5 6 4 231 204
2 Sudosa-Desto 5 6 4 237 232
3 Olhaco 5 6 4 228 228
4 Sv Dynamo 5 6 4 233 235
5 Emmen´95 5 5 5 229 234
6 Lycurgus 5 1 9 219 244

Meisjes A D

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Dinto 3 6 0 150 95
2 Impala 3 4 2 140 100
3 DOVO/Hujades 3 2 4 114 136
4 VC Zwolle 3 0 6 77 150

Meisjes A E

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 0 50 38
2 VC Sneek 1 2 0 50 39
3 Sv Dynamo 1 0 2 39 50
4 Olhaco 1 0 2 38 50

Meisjes A F (5/6/7)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Emmen´95 2 3 1 98 76
2 Dinto 2 3 1 89 91
3 Lycurgus 2 0 4 81 101

Meisjes A G (8/9/10)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Impala 4 8 0 200 109
2 DOVO/Hujades 4 3 5 165 184
3 VC Zwolle 4 1 7 124 196

Meisjes A H (3/4)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Olhaco 1 2 0 50 40
2 Sv Dynamo 1 0 2 40 50

Meisjes A I (Finale)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 0 50 33
2 VC Sneek 1 0 2 33 50

Meisjes B C

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Sneek 5 9 1 246 189
2 Dinto 5 7 3 222 197
3 Sv Dynamo 5 5 5 220 218
4 Lycurgus 5 5 5 216 218
5 Emmen´95 5 2 8 199 235
6 Olhaco 5 2 8 194 240

Meisjes B D

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 3 5 1 138 114
2 Hake Tjoba 3 4 2 142 128
3 De Meeuwen 3 3 3 132 122
4 DOVO/Hujades 3 0 6 104 152

Meisjes B E

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Sneek 1 2 1 60 56
2 Dinto 1 2 0 51 47
3 Lycurgus 1 1 2 56 60
4 Sv Dynamo 1 0 2 47 51

Meisjes B F (5/6/7)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Emmen´95 2 3 1 101 82
2 Olhaco 2 3 1 95 92
3 Sudosa-Desto 2 0 4 78 100

Meisjes B G (8/9/10)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Hake Tjoba 4 7 1 197 152
2 De Meeuwen 4 5 3 188 150
3 DOVO/Hujades 4 0 8 119 202

Meisjes B H (3/4)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sv Dynamo 1 2 1 62 48
2 Lycurgus 1 1 2 48 62

Meisjes B I (Finale)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Dinto 1 2 1 63 51
2 VC Sneek 1 1 2 51 63

Jongens Top B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 0 50 41
2 Sv Dynamo 1 2 0 50 42
3 Par-Ky 1 0 2 42 50
4 Taurus 1 0 2 41 50

Jongens Top C (5/6/7)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Grøndal EV 4 6 2 188 181
2 GSVV Donitas 4 3 5 189 186
3 DIO/Bedum 4 3 5 179 189

Jongens Top D (3/4)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Par-Ky 1 2 1 60 56
2 Taurus 1 1 2 56 60

Jongens Top E (Finale)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 1 60 58
2 Sv Dynamo 1 1 2 58 60

Meisjes Top B (7/8)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Flash 1 2 1 64 55
2 VC Zwolle 1 1 2 55 64

Meisjes Top C (5/6)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Impala 1 2 0 52 48
2 Hake Tjoba 1 0 2 48 52

Meisjes Top D (3/4)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 GSVV Donitas 1 2 0 50 34
2 Sv Dynamo 1 0 2 34 50

Meisjes Top E (Finale)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Dinto 1 2 0 50 36
2 Sudosa-Desto 1 0 2 36 50

Jongens B B (3/4)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Par-Ky 1 2 0 50 37
2 Grøndal EV 1 0 2 37 50

Jongens B C (Finale)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Taurus 1 2 0 50 45
2 Olhaco 1 0 2 45 50

Jongens A B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sv Dynamo 1 2 0 50 36
2 VC Zwolle 1 2 1 65 60
3 Sudosa-Desto 1 1 2 60 65
4 Taurus 1 0 2 36 50

Jongens A C

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Lycurgus 1 2 0 50 31
2 VK Vestsjælland 1 2 1 62 60
3 VC Sneek 1 1 2 60 62
4 Impala 1 0 2 31 50

Jongens A D (7/8)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Impala 1 2 1 65 60
2 VC Sneek 1 1 2 60 65

Jongens A E (5/6)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VK Vestsjælland 1 2 1 56 61
2 Lycurgus 1 1 2 61 56

Jongens A F (3/4)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 1 64 59
2 Taurus 1 1 2 59 64

Jongens A G (Finale)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Zwolle 1 2 0 50 41
2 Sv Dynamo 1 0 2 41 50

Jongens B D (5)

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen

Sponsoren bedankt

Design door MERKMARK | Technische realisatie door BlackCup