Standen


Meisjes Top B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 4 6 2 190 159
2 Sudosa-Desto 4 5 3 193 161
3 Donitas 4 4 4 167 176
4 Impala 4 3 5 169 185
5 BBQ Time Tjoba 4 2 6 145 183

Jongens Top A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 7 14 0 350 211
2 Sudosa-Desto 7 10 4 311 287
3 Taurus 7 9 5 325 285
4 Olhaco 7 8 6 326 320
5 Donitas 7 6 8 300 314
6 VC Zwolle 7 4 10 294 325
7 Veracles 7 3 11 265 331
8 Grøndal EV 7 2 12 244 342

Meisjes A A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 7 12 2 339 227
2 SV Dynamo 7 12 2 338 247
3 Wesseling DOK 7 10 4 319 276
4 Emmen 95 7 6 8 290 284
5 Flash Veendam 7 6 8 282 301
6 Dinto 7 5 9 266 311
7 Lycurgus 7 4 10 280 320
8 DOVO/Hujades 7 1 13 200 348

Jongens A A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Rabobank Orion 6 11 1 303 212
2 SV Dynamo 6 11 1 292 227
3 Sudosa-Desto 6 7 5 282 247
4 Decospan Volley Team 6 6 6 268 246
5 Taurus 6 5 7 257 263
6 VC Zwolle 6 2 10 188 292
7 Grøndal EV 6 0 12 197 300

Meisjes Top A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Zwolle 4 7 1 200 151
2 Emmen 95 4 6 2 178 149
3 Lycurgus 4 4 4 182 176
4 Veracles 4 3 5 163 191
5 Olhaco 4 0 8 144 200

Meisjes B A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 4 6 2 182 142
2 Wesseling DOK 4 6 2 192 153
3 Rabobank Orion 4 4 4 182 168
4 Olhaco 4 4 4 174 172
5 Dinto 4 0 8 105 200

Meisjes B B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Zwolle 4 7 1 193 105
2 Sudosa-Desto 4 7 1 197 120
3 Impala 4 4 4 144 163
4 Emmen 95 4 2 6 129 185
5 Grøndal EV 4 0 8 110 200

Jongens B A

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 7 14 0 350 180
2 VV Utrecht 7 11 3 321 281
3 SV Dynamo 7 10 4 330 252
4 Taurus 7 8 6 297 286
5 Lycurgus 7 5 9 307 309
6 Grøndal EV 7 3 11 262 335
7 Olhaco 7 3 11 218 346
8 Rabobank Orion 7 2 12 243 339

Meisjes Top C

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 5 7 3 243 211
2 VC Zwolle 5 7 3 231 199
3 Sudosa-Desto 5 6 4 232 215
4 Donitas 5 4 6 206 231
5 Emmen 95 5 3 7 209 234
6 Lycurgus 5 3 7 214 245

Meisjes Top D

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Veracles 3 5 1 143 108
2 Olhaco 3 4 2 143 122
3 Impala 3 2 4 122 142
4 BBQ Time Tjoba 3 1 5 115 151

Meisjes Top E

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 0 50 33
2 VC Zwolle 1 2 1 58 50
3 Sudosa-Desto 1 1 2 50 58
4 Donitas 1 0 2 33 50

Meisjes Top 5/6/7

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Emmen 95 2 3 1 91 82
2 Veracles 2 2 2 94 82
3 Lycurgus 2 1 3 75 96

Meisjes Top 8/9/10

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Olhaco 4 8 0 204 141
2 Impala 4 2 6 165 192
3 BBQ Time Tjoba 4 2 6 161 197

Meisjes Top 3/4

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 0 50 36
2 Donitas 1 0 2 36 50

Meisjes Top Finale

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 0 50 0
2 VC Zwolle 1 0 2 0 50

Meisjes B C

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Zwolle 5 9 1 246 160
2 Sudosa-Desto 5 6 4 240 212
3 SV Dynamo 5 6 4 210 206
4 Rabobank Orion 5 4 6 228 233
5 Wesseling DOK 5 4 6 216 226
6 Impala 5 1 9 145 248

Meisjes B D

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Olhaco 3 6 0 151 95
2 Emmen 95 3 2 4 143 152
3 Dinto 3 2 4 125 138
4 Grøndal EV 3 2 4 109 143

Meisjes B E

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 VC Zwolle 1 2 0 50 30
2 Sudosa-Desto 1 2 1 63 52
3 SV Dynamo 1 1 2 52 63
4 Rabobank Orion 1 0 2 30 50

Meisjes B 5/6/7

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Wesseling DOK 2 4 0 102 65
2 Olhaco 2 2 2 79 90
3 Impala 2 0 4 76 102

Meisjes B 8/9/10

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Dinto 4 4 4 190 168
2 Grøndal EV 4 4 4 167 177
3 Emmen 95 4 4 4 183 194

Meisjes B 3/4

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 1 57 54
2 Rabobank Orion 1 1 2 54 57

Meisjes B Finale

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 0 51 33
2 VC Zwolle 1 0 2 33 51

Jongens Top B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 1 65 53
2 Sudosa-Desto 1 2 1 60 59
3 Taurus 1 1 2 59 60
4 Olhaco 1 1 2 53 65

Jongens Top 7/8

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Grøndal EV 1 2 0 50 34
2 Veracles 1 0 2 34 50

Jongens Top 5/6

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Donitas 1 2 1 60 55
2 VC Zwolle 1 1 2 55 60

Jongens Top 3/4

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Olhaco 1 2 1 70 65
2 Taurus 1 1 2 65 70

Jongens Top Finale

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 0 50 36
2 Sudosa-Desto 1 0 2 36 50

Meisjes A B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 0 50 37
2 Sudosa-Desto 1 2 0 50 38
3 Emmen 95 1 0 2 38 50
4 Wesseling DOK 1 0 2 37 50

Meisjes A 7/8

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Lycurgus 1 2 0 50 18
2 DOVO/Hujades 1 0 2 18 50

Meisjes A 5/6

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Flash Veendam 1 2 1 65 61
2 Dinto 1 1 2 61 65

Meisjes A 3/4

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Emmen 95 1 2 0 56 49
2 Wesseling DOK 1 0 2 49 56

Meisjes A Finale

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 0 50 31
2 Sudosa-Desto 1 0 2 31 50

Jongens B B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 SV Dynamo 1 2 0 50 29
2 Sudosa-Desto 1 2 0 50 34
3 Taurus 1 0 2 34 50
4 VV Utrecht 1 0 2 29 50

Jongens B 7/8

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Rabobank Orion 1 2 1 61 45
2 Olhaco 1 1 2 45 61

Jongens B 5/6

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Lycurgus 1 2 0 50 38
2 Grøndal EV 1 0 2 38 50

Jongens B 3/4

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Taurus 1 2 0 50 38
2 VV Utrecht 1 0 2 38 50

Jongens B Finale

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Sudosa-Desto 1 2 0 50 38
2 SV Dynamo 1 0 2 38 50

Jongens A B

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Rabobank Orion 1 2 0 50 36
2 SV Dynamo 1 2 0 50 40
3 Sudosa-Desto 1 0 2 40 50
4 Decospan Volley Team 1 0 2 36 50

Jongens A 5/6/7

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Taurus 4 8 0 200 137
2 VC Zwolle 4 4 4 167 182
3 Grøndal EV 4 0 8 152 200

Jongens A 3/4

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Decospan Volley Team 1 2 1 68 63
2 Sudosa-Desto 1 1 2 63 68

Jongens A Finale

Team Wedstrijden Sets Voor Sets Tegen Punten Voor Punten tegen
1 Rabobank Orion 1 2 0 53 44
2 SV Dynamo 1 0 2 44 53

Sponsoren bedankt

Design door MERKMARK | Technische realisatie door BlackCup