Vervoer


Bus nr. Dag Vertrektijd Richting Team Wedstrijd klaar Wedstrijd start
1 Do 08:00 D > M Taurus JB 08:50
2 Do 08:00 D > M Par-Ky JB 08:50
3 Do 08:00 D > M Grøndal EV JB 08:50
4 Do 08:00 D > M Rabobank Orion Volleybal JB 08:50
5 Do 08:00 D > M Hake Tjoba MTop 08:50
6 Do 08:00 D > M Sudosa-Desto MTop 08:50
1 Do 08:20 M > D Geen
2 Do 08:20 M > D Geen
3 Do 08:20 M > D Geen
4 Do 08:20 M > D Geen
5 Do 08:20 M > D Geen
6 Do 08:20 M > D Geen
1 Do 08:50 D > M Flash MTop 09:40
2 Do 08:50 D > M VC Zwolle MTop 09:40
3 Do 08:50 D > M Sv Dynamo MTop 09:40
4 Do 08:50 D > M Dinto MTop 09:40
5 Do 08:50 D > M Impala MTop 09:40
6 Do 08:50 D > M GSVV Donitas MTop 09:40
1 Do 09:10 M > D Geen
2 Do 09:10 M > D Geen
3 Do 09:10 M > D Geen
4 Do 09:10 M > D Geen
5 Do 09:10 M > D Geen
6 Do 09:10 M > D Geen
1 Do 09:40 D > M Olhaco JB 10:30
2 Do 09:40 D > M De Meeuwen MTop 10:30
1 Do 10:00 M > D Rabobank Orion Volleybal JB 09:40
2 Do 10:00 M > D Geen
1 Do 11:20 D > M Geen 12:10
2 Do 11:20 D > M Geen 12:10
3 Do 11:20 D > M Sv Dynamo JA 12:10
4 Do 11:20 D > M Sudosa-Desto JA 12:10
5 Do 11:20 D > M Taurus JA 12:10
6 Do 11:20 D > M VC Zwolle JA 12:10
1 Do 11:40 M > D Olhaco JB 11:30
2 Do 11:40 M > D Taurus JB 11:30
3 Do 11:40 M > D Grøndal EV JB
4 Do 11:40 M > D Par-Ky JB 11:20
5 Do 11:40 M > D Grøndal EV JB 11:20
6 Do 11:40 M > D Hake Tjoba MTop 11:20
1 Do 12:10 D > M Olhaco MB 13:00
2 Do 12:10 D > M Hake Tjoba MB 13:00
3 Do 12:10 D > M Dinto MB 13:00
4 Do 12:10 D > M Sv Dynamo MB 13:00
5 Do 12:10 D > M Lycurgus JA 13:00
6 Do 12:10 D > M Impala JA 13:00
1 Do 12:30 M > D GSVV Donitas MTop 12:20
2 Do 12:30 M > D Sudosa-Desto MTop 12:10
3 Do 12:30 M > D Impala MTop
4 Do 12:30 M > D Flash MTop 12:10
5 Do 12:30 M > D VC Zwolle MTop
6 Do 12:30 M > D Sv Dynamo MTop 12:10
1 Do 13:00 D > M Emmen´95 MB 13:50
2 Do 13:00 D > M VC Sneek MB 13:50
3 Do 13:00 D > M Sudosa-Desto MB 13:50
4 Do 13:00 D > M De Meeuwen MB 13:50
5 Do 13:00 D > M VC Sneek JA 13:50
6 Do 13:00 D > M VK Vestsjælland JA 13:50
1 Do 13:20 M > D De Meeuwen MTop 13:10
2 Do 13:20 M > D Dinto MTop 13:00
3 Do 13:20 M > D Sv Dynamo JA
4 Do 13:20 M > D Sudosa-Desto JA 13:00
5 Do 13:20 M > D Taurus JA 13:00
6 Do 13:20 M > D VC Zwolle JA 13:00
2 Do 13:50 D > M Grøndal EV JTop 14:40
4 Do 13:50 D > M DOVO/Hujades MB 14:40
5 Do 13:50 D > M DIO/Bedum JTop 14:40
6 Do 13:50 D > M Grøndal EV JTop 14:40
2 Do 14:10 M > D Geen
4 Do 14:10 M > D Geen
5 Do 14:10 M > D Lycurgus JA 13:50
6 Do 14:10 M > D Impala JA 13:50
1 Do 14:40 D > M Lycurgus MB 15:30
4 Do 14:40 D > M Sudosa-Desto JTop 15:30
5 Do 14:40 D > M Sv Dynamo JTop 15:30
1 Do 15:00 M > D VK Vestsjælland JA 14:40
4 Do 15:00 M > D VK Vestsjælland JA 14:40
5 Do 15:00 M > D VC Sneek JA 14:40
4 Do 15:30 D > M Geen
5 Do 15:30 D > M Par-Ky JTop 16:20
6 Do 15:30 D > M GSVV Donitas JTop 16:20
4 Do 15:50 M > D Grøndal EV JTop 15:30
5 Do 15:50 M > D DIO/Bedum JTop 15:30
6 Do 15:50 M > D Grøndal EV JTop 15:30
6 Do 16:20 D > M Taurus JTop 17:10
6 Do 16:40 M > D Emmen´95 MB 16:20
4 Do 17:00 D > M Geen
5 Do 17:00 D > M Geen
4 Do 17:20 M > D Olhaco MB 17:10
5 Do 17:20 M > D Par-Ky JTop 17:10
1 Do 17:50 D > M Geen
2 Do 17:50 D > M Geen
3 Do 17:50 D > M Geen
4 Do 17:50 D > M Geen
5 Do 17:50 D > M Geen
6 Do 17:50 D > M Geen
1 Do 18:10 M > D VC Sneek MB 18:00
2 Do 18:10 M > D De Meeuwen MB
3 Do 18:10 M > D Lycurgus MB 18:00
4 Do 18:10 M > D Sudosa-Desto MB 18:00
5 Do 18:10 M > D Sudosa-Desto JTop 18:00
6 Do 18:10 M > D Taurus JTop 18:00
1 Do 18:40 D > M Geen
2 Do 18:40 D > M Geen
3 Do 18:40 D > M Geen
4 Do 18:40 D > M Geen
5 Do 18:40 D > M Geen
6 Do 18:40 D > M Geen
1 Do 19:00 M > D Sv Dynamo MB 18:50
2 Do 19:00 M > D Hake Tjoba MB
3 Do 19:00 M > D DOVO/Hujades MB 18:50
4 Do 19:00 M > D Dinto MB 18:50
5 Do 19:00 M > D GSVV Donitas JTop 18:50
6 Do 19:00 M > D Sv Dynamo JTop 18:50
1 Vr 08:00 D > M Sudosa-Desto JTop
2 Vr 08:00 D > M Grøndal EV JTop
3 Vr 08:00 D > M Sv Dynamo JTop
4 Vr 08:00 D > M Par-Ky JTop
5 Vr 08:00 D > M Taurus JTop
6 Vr 08:00 D > M GSVV Donitas JTop
1 Vr 08:20 M > D Geen
2 Vr 08:20 M > D Geen
3 Vr 08:20 M > D Geen
4 Vr 08:20 M > D Geen
5 Vr 08:20 M > D Geen
6 Vr 08:20 M > D Geen
1 Vr 08:50 D > M Olhaco MA
2 Vr 08:50 D > M Emmen´95 MA
3 Vr 08:50 D > M Sudosa-Desto MA
4 Vr 08:50 D > M VC Sneek MA
5 Vr 08:50 D > M Sv Dynamo MA
6 Vr 08:50 D > M Lycurgus MA
1 Vr 09:10 M > D Geen
2 Vr 09:10 M > D Geen
3 Vr 09:10 M > D Geen
4 Vr 09:10 M > D Geen
5 Vr 09:10 M > D Geen
6 Vr 09:10 M > D Geen
1 Vr 09:40 D > M Taurus JA
2 Vr 09:40 D > M Lycurgus JA
3 Vr 09:40 D > M VC Zwolle MA
4 Vr 09:40 D > M DOVO/Hujades MA
5 Vr 09:40 D > M Dinto MA
6 Vr 09:40 D > M Impala MA
1 Vr 10:00 M > D Sudosa-Desto JTop
2 Vr 10:00 M > D Grøndal EV JTop
3 Vr 10:00 M > D Sv Dynamo JTop
4 Vr 10:00 M > D Par-Ky JTop
5 Vr 10:00 M > D Taurus JTop
6 Vr 10:00 M > D GSVV Donitas JTop
1 Vr 10:30 D > M VC Sneek JA
2 Vr 10:30 D > M Impala JA
1 Vr 10:50 M > D Geen
2 Vr 10:50 M > D Geen
1 Vr 11:20 D > M VC Zwolle JA
3 Vr 11:20 D > M Sv Dynamo JA
4 Vr 11:20 D > M VK Vestsjælland JA
5 Vr 11:20 D > M VK Vestsjælland JA
6 Vr 11:20 D > M Sudosa-Desto JA
5 Vr 11:40 M > D Geen
3 Vr 12:20 M > D Emmen´95 MA
4 Vr 12:20 M > D Sv Dynamo MA
6 Vr 12:20 M > D Sudosa-Desto MA
3 Vr 13:00 D > M Grøndal EV JB
5 Vr 13:00 D > M Rabobank Orion Volleybal JB
6 Vr 13:00 D > M Grøndal EV JB
1 Vr 13:10 M > D VC Zwolle JA
3 Vr 13:20 M > D Geen
5 Vr 13:20 M > D VC Sneek MA
6 Vr 13:20 M > D Sudosa-Desto JA
1 Vr 13:40 D > M Geen
2 Vr 13:40 D > M Geen
1 Vr 14:00 M > D Taurus JA
2 Vr 14:00 M > D VC Sneek JA
2 Vr 14:40 D > M Olhaco JB
3 Vr 14:40 D > M Sv Dynamo MTop
4 Vr 14:40 D > M Par-Ky JB
6 Vr 14:40 D > M Flash MTop
2 Vr 15:00 M > D Lycurgus JA
3 Vr 15:00 M > D Olhaco MA
4 Vr 15:00 M > D Lycurgus MA
6 Vr 15:00 M > D Sv Dynamo JA
1 Vr 15:20 D > M Geen
1 Vr 15:20 D > M Sudosa-Desto MB 16:20
2 Vr 15:20 D > M Geen
2 Vr 15:20 D > M De Meeuwen MB 16:20
3 Vr 15:30 D > M GSVV Donitas MTop
4 Vr 15:30 D > M De Meeuwen MTop
5 Vr 15:30 D > M Hake Tjoba MTop
6 Vr 15:30 D > M Dinto MTop
1 Vr 15:40 M > D Impala JA
2 Vr 15:40 M > D VK Vestsjælland JA
3 Vr 15:50 M > D Dinto MA
4 Vr 15:50 M > D VC Zwolle MA
5 Vr 15:50 M > D Impala MA
6 Vr 15:50 M > D DOVO/Hujades MA
3 Vr 16:20 D > M Taurus JB
5 Vr 16:20 D > M Geen
6 Vr 16:20 D > M Sudosa-Desto MTop
3 Vr 16:40 M > D Rabobank Orion Volleybal JB
5 Vr 16:40 M > D Sv Dynamo MTop
1 Vr 17:00 D > M Geen
2 Vr 17:00 D > M Geen
3 Vr 17:10 D > M Impala MTop
5 Vr 17:10 D > M VC Zwolle MTop
1 Vr 17:20 M > D De Meeuwen MB
2 Vr 17:20 M > D Sudosa-Desto MB
1 Vr 17:50 D > M Geen
2 Vr 17:50 D > M Geen
4 Vr 17:50 D > M Geen
1 Vr 18:10 M > D Par-Ky JB
2 Vr 18:10 M > D Grøndal EV JB
3 Vr 18:10 M > D Taurus JB
4 Vr 18:10 M > D Olhaco JB
5 Vr 18:10 M > D Flash MTop
6 Vr 18:10 M > D Sudosa-Desto MTop
1 Vr 18:40 D > M Geen
2 Vr 18:40 D > M Geen
3 Vr 18:40 D > M Geen
4 Vr 18:40 D > M Geen
5 Vr 18:40 D > M Geen
6 Vr 18:40 D > M Geen
1 Vr 19:00 M > D GSVV Donitas MTop
2 Vr 19:00 M > D Hake Tjoba MTop
3 Vr 19:00 M > D Impala MTop
4 Vr 19:00 M > D Dinto MTop
5 Vr 19:00 M > D VC Zwolle MTop
6 Vr 19:00 M > D De Meeuwen MTop

Sponsoren bedankt

Design door MERKMARK | Technische realisatie door BlackCup