Uitslagen


Datum Tijd Poule Team Thuis Team Uit Uitslag Set 1 Set 2 Set 3
 
Za
15:00 MA Finale SV Dynamo Sudosa-Desto 2-0 25-18 25-13
15:00 JB Finale SV Dynamo Sudosa-Desto 0-2 20-25 18-25
15:00 JTop Finale SV Dynamo Sudosa-Desto 2-0 25-17 25-19
14:00 MB Finale VC Zwolle Sudosa-Desto 0-2 24-26 9-25
14:00 MTop Finale SV Dynamo VC Zwolle 2-0 25-0 25-0
14:00 JA Finale Rabobank Orion SV Dynamo 2-0 28-26 25-18
13:00 MTop 3/4 Sudosa-Desto Donitas 2-0 25-13 25-23
13:00 JA 3/4 Sudosa-Desto Decospan Volley Team 1-2 20-25 26-24 17-19
13:00 MB 3/4 SV Dynamo Rabobank Orion 2-1 17-25 25-16 15-13
12:10 MA 3/4 Emmen 95 Wesseling DOK 2-0 31-29 25-20
12:10 JB 3/4 Taurus VV Utrecht 2-0 25-20 25-18
12:10 JTop 3/4 Taurus Olhaco 1-2 21-25 32-30 12-15
11:20 MB 5/6/7 Wesseling DOK Impala 2-0 25-11 27-25
11:20 MTop 5/6/7 Veracles Emmen 95 1-1 25-16 23-25
11:20 MTop 8/9/10 BBQ Time Tjoba Olhaco 0-2 15-25 17-25
10:30 MB 8/9/10 Grøndal EV Emmen 95 1-1 22-25 25-17
10:30 MA 5/6 Flash Veendam Dinto 2-1 22-25 25-20 18-16
10:30 JTop 5/6 Donitas VC Zwolle 2-1 25-20 20-25 15-10
09:40 JB 5/6 Lycurgus Grøndal EV 2-0 25-17 25-21
09:40 JA 5/6/7 Grøndal EV Taurus 0-2 22-25 9-25
09:40 JTop 7/8 Veracles Grøndal EV 0-2 16-25 18-25
08:50 MB 5/6/7 Impala Olhaco 0-2 17-25 23-25
08:50 MTop 5/6/7 Lycurgus Veracles 1-1 25-21 16-25
08:50 MTop 8/9/10 Impala BBQ Time Tjoba 1-1 21-25 25-16
08:00 MB 8/9/10 Dinto Grøndal EV 1-1 18-25 25-15
08:00 MA 7/8 Lycurgus DOVO/Hujades 2-0 25-7 25-11
08:00 JB 7/8 Olhaco Rabobank Orion 1-2 25-21 9-25 11-15
 
Vr
21:20 JTop B SV Dynamo Olhaco 2-1 25-27 25-14 15-12
21:20 MTop 5/6/7 Emmen 95 Lycurgus 2-0 25-21 25-13
21:20 JTop B Sudosa-Desto Taurus 2-1 25-22 20-25 15-12
20:30 MTop E VC Zwolle Sudosa-Desto 2-1 18-25 25-21 15-4
20:30 MTop E SV Dynamo Donitas 2-0 25-15 25-18
20:30 MTop 8/9/10 Olhaco Impala 2-0 27-25 25-12
19:40 JB B VV Utrecht SV Dynamo 0-2 16-25 13-25
19:40 JB B Sudosa-Desto Taurus 2-0 25-18 25-16
19:40 MA B Sudosa-Desto Emmen 95 2-0 25-20 25-18
18:50 JA 5/6/7 VC Zwolle Grøndal EV 2-0 25-22 25-18
18:50 JA B Rabobank Orion Decospan Volley Team 2-0 25-22 25-14
18:50 JA B SV Dynamo Sudosa-Desto 2-0 25-20 25-20
18:50 MA B SV Dynamo Wesseling DOK 2-0 25-21 25-16
18:00 MB 5/6/7 Olhaco Wesseling DOK 0-2 11-25 18-25
18:00 MB 8/9/10 Emmen 95 Dinto 1-1 15-25 25-21
18:00 JTop A Veracles VC Zwolle 0-2 18-25 23-25
18:00 MB E Sudosa-Desto SV Dynamo 2-1 23-25 25-19 15-8
18:00 MB E VC Zwolle Rabobank Orion 2-0 25-12 25-18
18:00 MTop D Impala BBQ Time Tjoba 1-1 23-25 26-24
17:10 JTop A Taurus Donitas 1-1 23-25 25-18
17:10 JA 5/6/7 Taurus VC Zwolle 2-0 25-20 25-18
17:10 JTop A Grøndal EV Olhaco 1-1 24-26 25-22
17:10 MTop C Lycurgus Sudosa-Desto 1-1 23-25 25-22
17:10 MTop C Emmen 95 SV Dynamo 1-1 27-25 23-25
17:10 MTop D Veracles Olhaco 2-0 25-21 25-20
16:20 JB A Sudosa-Desto SV Dynamo 2-0 25-15 25-21
16:20 JB A Grøndal EV Rabobank Orion 1-1 18-25 25-20
16:20 JTop A Sudosa-Desto SV Dynamo 0-2 14-25 16-25
16:20 MA A Emmen 95 DOVO/Hujades 2-0 25-14 25-10
16:20 MA A Lycurgus Flash Veendam 0-2 20-25 18-25
16:20 MTop C VC Zwolle Donitas 2-0 25-17 25-14
15:30 JB A Lycurgus Taurus 1-1 25-23 23-25
15:30 JB A Olhaco VV Utrecht 0-2 7-25 12-25
15:30 JTop A Donitas VC Zwolle 2-0 25-21 25-23
15:30 MA A SV Dynamo Wesseling DOK 1-1 28-26 19-25
15:30 MA A Sudosa-Desto Dinto 2-0 25-12 25-10
15:30 MB C SV Dynamo VC Zwolle 0-2 16-25 12-25
14:40 JA A Sudosa-Desto Grøndal EV 2-0 25-16 25-19
14:40 JA A Rabobank Orion Taurus 2-0 25-21 25-22
14:40 JA A VC Zwolle Decospan Volley Team 0-2 15-25 15-25
14:40 MB D Dinto Grøndal EV 2-0 25-22 25-8
14:40 MB C Wesseling DOK Sudosa-Desto 1-1 25-22 21-25
14:40 MB C Rabobank Orion Impala 2-0 25-16 26-24
13:50 JB A Grøndal EV Lycurgus 1-1 25-23 15-25
13:50 JB A VV Utrecht Sudosa-Desto 0-2 13-25 12-25
13:50 JB A SV Dynamo Rabobank Orion 2-0 25-10 25-15
13:50 JTop A Taurus Grøndal EV 2-0 25-12 25-21
13:50 MB D Olhaco Emmen 95 2-0 25-18 26-24
13:50 JTop A Sudosa-Desto Veracles 2-0 25-22 25-21
13:00 MA A Lycurgus DOVO/Hujades 2-0 25-19 25-23
13:00 JA A Sudosa-Desto SV Dynamo 0-2 16-25 22-25
13:00 JB A Taurus Olhaco 2-0 25-16 25-16
13:00 MTop D Veracles Impala 1-1 25-15 18-25
13:00 MTop D Olhaco BBQ Time Tjoba 2-0 27-25 25-14
13:00 JTop A Olhaco SV Dynamo 0-2 14-25 21-25
12:10 MA A SV Dynamo Flash Veendam 2-0 25-19 25-18
12:10 MA A Wesseling DOK Dinto 1-1 25-21 14-25
12:10 MA A Sudosa-Desto Emmen 95 2-0 25-15 25-22
12:10 MB C Sudosa-Desto SV Dynamo 0-2 23-25 23-25
12:10 MB C Impala Wesseling DOK 1-1 15-25 25-22
12:10 MB C VC Zwolle Rabobank Orion 2-0 25-16 28-26
11:20 MTop C Donitas Emmen 95 2-0 25-22 25-18
11:20 MTop C SV Dynamo Lycurgus 2-0 25-17 25-19
11:20 MTop C Sudosa-Desto VC Zwolle 1-1 17-25 25-15
11:20 JTop A Veracles Donitas 1-1 22-25 25-18
11:20 MB D Emmen 95 Grøndal EV 0-2 23-25 20-25
11:20 MB D Olhaco Dinto 2-0 25-11 25-13
10:30 MA A Flash Veendam Dinto 1-1 25-12 19-25
10:30 MA A Lycurgus Wesseling DOK 1-1 16-25 25-19
10:30 MA A DOVO/Hujades Sudosa-Desto 0-2 5-25 11-25
10:30 JTop A Grøndal EV Sudosa-Desto 0-2 13-25 21-25
10:30 JA A Grøndal EV Rabobank Orion 0-2 12-25 11-25
10:30 JA A Decospan Volley Team Taurus 2-0 25-17 25-21
09:40 MA A Emmen 95 SV Dynamo 0-2 11-25 21-25
09:40 MTop D BBQ Time Tjoba Veracles 0-2 14-25 13-25
09:40 MTop D Impala Olhaco 0-2 17-25 16-25
09:40 JB A Olhaco Sudosa-Desto 0-2 7-25 12-25
09:40 JB A Lycurgus Rabobank Orion 2-0 25-10 25-22
09:40 JB A VV Utrecht Grøndal EV 2-0 25-20 25-21
08:50 MB C Rabobank Orion Sudosa-Desto 0-2 22-25 19-25
08:50 MB C Wesseling DOK VC Zwolle 0-2 18-25 13-25
08:50 MB C SV Dynamo Impala 2-0 25-13 25-8
08:50 JB A Taurus SV Dynamo 0-2 16-25 19-25
08:50 MB D Grøndal EV Olhaco 0-2 17-25 12-25
08:50 MB D Emmen 95 Dinto 2-0 25-20 33-31
08:00 JA A Sudosa-Desto Decospan Volley Team 2-0 25-16 27-25
08:00 JA A SV Dynamo VC Zwolle 2-0 25-17 25-14
08:00 JA A Grøndal EV Taurus 0-2 21-25 18-25
 
Do
21:20 MTop C Lycurgus Donitas 1-1 21-25 25-23
21:20 MTop C VC Zwolle SV Dynamo 1-1 25-23 16-25
21:20 MTop C Emmen 95 Sudosa-Desto 0-2 19-25 22-25
20:30 MA A Wesseling DOK Sudosa-Desto 1-1 25-21 10-25
20:30 MA A Flash Veendam Emmen 95 1-1 25-14 8-25
20:30 MA A DOVO/Hujades SV Dynamo 0-2 9-25 8-25
19:40 JTop A SV Dynamo Taurus 2-0 25-10 25-17
19:40 JB A Sudosa-Desto Grøndal EV 2-0 25-13 25-10
19:40 JTop A Olhaco VC Zwolle 2-0 25-20 25-23
18:50 JA A Grøndal EV Decospan Volley Team 0-2 12-25 14-25
18:50 JA A SV Dynamo Rabobank Orion 1-1 26-24 16-25
18:50 JA A Taurus VC Zwolle 2-0 25-6 25-23
18:50 JB A Rabobank Orion Taurus 0-2 16-25 15-25
18:50 MTop B SV Dynamo Impala 1-1 25-19 20-25
18:50 MA A Dinto Lycurgus 1-1 25-22 9-25
18:00 MTop A Lycurgus Emmen 95 0-2 19-25 15-25
18:00 MB A Rabobank Orion SV Dynamo 1-1 25-22 15-25
18:00 MB B VC Zwolle Emmen 95 2-0 25-10 25-11
18:00 JB A Olhaco Lycurgus 1-1 13-25 26-24
18:00 JB A SV Dynamo VV Utrecht 0-2 23-25 21-25
18:00 MTop B BBQ Time Tjoba Donitas 0-2 21-25 14-25
17:10 MTop A Veracles Olhaco 2-0 25-20 25-23
17:10 MB A Olhaco Wesseling DOK 0-2 18-25 21-25
17:10 MB B Grøndal EV Sudosa-Desto 0-2 7-25 12-25
17:10 JTop A SV Dynamo Grøndal EV 2-0 25-14 25-12
17:10 JTop A Donitas Sudosa-Desto 0-2 19-25 20-25
17:10 JTop A Olhaco Veracles 2-0 25-15 25-17
16:20 MTop A Emmen 95 VC Zwolle 0-2 10-25 18-25
16:20 MB A SV Dynamo Dinto 2-0 25-10 25-8
16:20 MB B Emmen 95 Impala 0-2 12-25 20-25
16:20 MA A Dinto SV Dynamo 0-2 22-25 12-25
16:20 MA A Lycurgus Sudosa-Desto 0-2 20-25 19-25
16:20 MTop B Impala Sudosa-Desto 1-1 27-25 19-25
15:30 MTop A Lycurgus Olhaco 2-0 25-18 25-10
15:30 MB A Wesseling DOK Rabobank Orion 1-1 31-29 12-25
15:30 MB B Sudosa-Desto VC Zwolle 1-1 22-25 25-18
15:30 JA A VC Zwolle Grøndal EV 2-0 25-22 25-20
15:30 JA A Decospan Volley Team SV Dynamo 0-2 23-25 19-25
15:30 JTop A VC Zwolle Taurus 0-2 20-25 17-25
14:40 MTop A VC Zwolle Veracles 2-0 25-12 25-21
14:40 MB A Dinto Olhaco 0-2 15-25 19-25
14:40 MB B Grøndal EV Impala 0-2 17-25 14-25
14:40 JTop A SV Dynamo Donitas 2-0 25-14 25-20
14:40 JTop A Veracles Grøndal EV 1-1 19-25 25-18
14:40 JA A Rabobank Orion Sudosa-Desto 2-0 29-27 25-20
13:50 MTop B Sudosa-Desto SV Dynamo 1-1 25-20 23-25
13:50 JB A Taurus VV Utrecht 1-1 25-21 20-25
13:50 JB A Olhaco Grøndal EV 1-1 27-25 15-25
13:50 MA A Dinto DOVO/Hujades 1-1 25-9 23-25
13:50 MA A Sudosa-Desto SV Dynamo 1-1 18-25 25-16
13:50 MA A Emmen 95 Lycurgus 2-0 25-14 25-18
13:00 MTop B BBQ Time Tjoba Impala 2-0 25-22 25-11
13:00 JB A Lycurgus SV Dynamo 0-2 17-25 18-25
13:00 JB A Rabobank Orion Sudosa-Desto 0-2 13-25 12-25
13:00 JTop A Sudosa-Desto VC Zwolle 2-0 25-14 25-19
13:00 MA A Wesseling DOK Flash Veendam 2-0 25-16 25-15
13:00 JTop A Taurus Olhaco 1-1 27-29 28-26
12:10 MTop B Donitas SV Dynamo 0-2 22-25 14-25
12:10 JTop A Grøndal EV Donitas 0-2 12-25 13-25
12:10 JB A Grøndal EV Taurus 0-2 13-25 16-25
12:10 JA A Taurus Sudosa-Desto 1-1 25-20 16-25
12:10 JA A SV Dynamo Grøndal EV 2-0 25-15 25-17
12:10 JA A Rabobank Orion VC Zwolle 2-0 25-12 25-10
11:20 MTop B Sudosa-Desto BBQ Time Tjoba 2-0 25-18 25-11
11:20 JB A SV Dynamo Olhaco 2-0 25-10 25-11
11:20 JB A Rabobank Orion VV Utrecht 0-2 17-25 21-25
11:20 MTop A VC Zwolle Lycurgus 1-1 23-25 27-25
11:20 MB A Rabobank Orion Dinto 2-0 25-16 25-12
11:20 MB B Emmen 95 Grøndal EV 2-0 25-19 25-16
10:30 MTop B Impala Donitas 1-1 21-25 25-15
10:30 JTop A VC Zwolle Grøndal EV 2-0 25-17 25-17
10:30 JTop A Donitas Olhaco 0-2 23-25 18-25
10:30 MTop A Olhaco Emmen 95 0-2 13-25 20-25
10:30 MB A Wesseling DOK SV Dynamo 1-1 25-9 24-26
10:30 MB B Impala Sudosa-Desto 0-2 17-25 15-25
09:40 MA A DOVO/Hujades Wesseling DOK 0-2 16-25 14-25
09:40 JTop A SV Dynamo Veracles 2-0 25-8 25-14
09:40 JTop A Taurus Sudosa-Desto 2-0 25-14 25-17
09:40 JB A Taurus Sudosa-Desto 0-2 9-25 10-25
09:40 JA A Taurus SV Dynamo 0-2 22-25 13-25
09:40 JA A Decospan Volley Team Rabobank Orion 0-2 23-25 12-25
08:50 MA A Flash Veendam Sudosa-Desto 0-2 19-25 18-25
08:50 MA A SV Dynamo Lycurgus 2-0 25-17 25-16
08:50 MA A Emmen 95 Dinto 1-1 22-25 25-20
08:50 JB A Grøndal EV SV Dynamo 0-2 15-25 21-25
08:50 MB A Olhaco Rabobank Orion 2-0 25-17 25-21
08:50 MB B VC Zwolle Grøndal EV 2-0 25-13 25-12
08:00 JB A Rabobank Orion Olhaco 1-1 25-21 22-25
08:00 MTop A Veracles Lycurgus 1-1 23-25 25-23
08:00 JB A VV Utrecht Lycurgus 2-0 25-21 25-23
 
Wo
22:20 MTop B SV Dynamo BBQ Time Tjoba 2-0 25-18 25-13
22:20 MTop A Olhaco VC Zwolle 0-2 21-25 19-25
22:20 JTop A VC Zwolle SV Dynamo 0-2 14-25 23-25
21:30 MTop B Donitas Sudosa-Desto 1-1 25-20 16-25
21:30 MA A DOVO/Hujades Flash Veendam 0-2 18-25 19-25
21:30 JTop A Veracles Taurus 1-1 25-20 11-25
20:40 MA A Wesseling DOK Emmen 95 2-0 25-19 25-16
20:40 MB A SV Dynamo Olhaco 2-0 25-14 25-21
20:40 JA A VC Zwolle Sudosa-Desto 0-2 16-25 10-25
19:50 MB B Impala VC Zwolle 0-2 5-25 7-25
19:50 MB B Sudosa-Desto Emmen 95 2-0 25-17 25-9
19:50 JTop A Olhaco Sudosa-Desto 0-2 23-25 15-25
19:00 MB A Dinto Wesseling DOK 0-2 13-25 12-25
19:00 MTop A Emmen 95 Veracles 2-0 25-17 25-15
19:00 JB A Sudosa-Desto Lycurgus 2-0 25-23 25-10

Sponsoren bedankt

Design door MERKMARK | Technische realisatie door BlackCup